Antalya Rafting Turu

+90 553 936 53 63

+90 553 936 53 63
Beskonak Koyu, Koprulu Kanyon Milli Parki
Manavgat ANTALYA

Antalya Köprülü Kanyon' da Rafting ve Doğa Sporları

Antalya köprülü kanyonda rafting ve doğa sporları konusunda 17 yıldan fazla tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız ve ekibimizle birlikte 1997 yılında Antalya Rafting Seyahat Acentesi adı altında firmamızı kurduk. Köprülü Kanyonda 2001 yılında yapılan Türkiye Rafting Şampiyonasında ekipler kategorisinde birinci olduk. Uluslararası standartlara uygun ekipmanlarımız , Antalya'da rafting konusunda eğitim almış sertifikalı personelimizle birlikte rafting Antalya da Antalya Rafting Seyahat Acentesi ile daha eğlenceli diyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ:  • Bölgede diğer firmaların rafting botlarında bulunmayan, sadece bizim rafting botlarımızda bulunan, rafting botlarının üzerindeki bütün katılımcıların şelalelere girerken sarsıntılardan korunup dengelerini sağlayabilmeleri için Ayak Bantlarımız özel olarak aksesuar yaptırılmıştır. Rafting esnasındaki güvenliği %70 oranında arttırdığına inandığımız bu özel aksesuar köprülü kanyondaki rafting firmaları arasında sadece bizim firmamızda mevcuttur. Bu açıdan Antalya' da rafting konusunda en güvenli firma Antalya Rafting Seyahat Acentesidir diyoruz.

  • Antalya' da Rafting yaparken en eğlenceli şekilde vakit geçirebilmeniz için rafting parkuru içlerinde çeşitli animasyonlar oluşturduk.

  • Rafting turuna gelen katılımcıların daha aksiyonlu bir tur yaşamaları adına turları yaş gruplarına ayırıyoruz. Kendi rafting gruplarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz veya sayı olarak yetersiz olsanız dahi biz sizin için en uygun rafting gurubunu oluşturuyoruz. Bu şekilde Antalya Köprülü Kanyon' da daha eğlenceli bir rafting turu geçirmenizi sağlıyoruz.

  • 2001 yılında yapılan Türkiye rafting yarışmasında ekibimizin birinci olması personelimizin rafting konusunda ne kadar uzman ekip olduğunun kanıtıdır.

  • Rafting turu boyunca size sağlayacağımız bütün ekipmanlar kaliteli düzeyi yüksek ekipmanlardır.

  • Heyecan ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak.

Ayrıca,

Köprülü kanyondaki rafting parkurumuzda çocuklarınız için özel rafting turu ile;

Deneyimli rehberlerimiz önderliğinde çocuklarınızın kendi seviyelerine uygun olarak, rapidlerden güvenli ve eğlenceli bir şekilde geçerek rafting turu yapmasını sağlayabiliyoruz, bu sayede siz de kendinize ve ailenize uygun rafting turu yapabileceksiniz.

Yorumlarınızı mail yollayın yayınlayalım. info@antalyarafting.com.tr ! iyi günler dileriz. Enjoy Rafting

Mustafa Şahin